Profesyonel Ekip Güçlü Teknik Kadro
7/24 Çağrı Merkezi 7/24 Çağrı Hizmeti
08:00 - 22:00 Çalışma Saatlerimiz
BİZE ULAŞIN 0850 532 37 07

Avcılar Arçelik Servisi

Avcılar Arçelik Teknik Servisi İçin Tek Numaramız

TIKLAYIN ARAYIN 0850 532 37 07

( 7/24 Çağrı Merkezi )
  Avcılar’daki Diğer Arçelik Servis Bölgelerimiz

 

Ambarlı Mahallesi

» Arçelik Servisi

 

Gümüşpala Mahallesi

» Arçelik Servisi

 

Tahtakale Mahallesi

» Arçelik Servisi

 

Merkez Mahallesi

» Arçelik Servisi

 

Cihangir Mahallesi

» Arçelik Servisi

 

Üniversite Mahallesi

» Arçelik Servisi

 

Mustafa Kemal Paşa Mahallesi

» Arçelik Servisi

 

Denizköşkler Mahallesi

» Arçelik Servisi

 

Yeşilkent Mahallesi

» Arçelik Servisi

 

Firuzköy Mahallesi

» Arçelik Servisi

Avcılar Arçelik Servisi

 

Son 10 yıl içerisinde muazzam bir büyüme politikası izleyerek Avcılar Arçelik servisi olarak sizlere haftanın 7 günü kesintisiz hizmet vermekteyiz. Arçelik ürünlerinin bakım, onarım ve arıza gibi durumlarda size teknik olarak hizmet sağlamakta olan firmamız bünyesindeki ürünlerde sizlerin sorunlarını evlere kadar verdiğimiz hizmetimiz ile anında çözmeye çalışıyoruz. Ek olarak sorununuz ufak bir durum olmaması durumunda ürününüzü bizzat ekibimiz tarafından alınıyor ve tamir ettirilmek üzere daha uygun bir mekan üzerinde gerekli işlemleri yapıyoruz.

Özellikle sorunlarınızın evlerinizde halledilmesini istiyor iseniz bizlere ulaştığınız takdirde sorununuzu bizlere iletirken dikkatli olarak iletmenizde fayda göreceksinizdir. Çünkü sorunlarınızı bizlere dikkatli olarak iletmediğiniz takdirde ekiplerimiz tam olarak doğru teçhizatları yanlarına almayabilir. Bu yüzden ürünlerinizin arıza kayıtlarını oluştururken firmamız bünyesince doğru bilgileri aktarmanız konusunda sizlere dikkatli olmanız gerektiğini söylememiz gerekiyor.

Avcılar Arçelik servisi olarak vermiş olduğumuz teknik hizmetlerimiz Arçelik ürünlerinin her birinde geçerlidir. Bunlar; Buzdolabı servisi, Bulaşık makinesi servisi, Klima servisi, çamaşır makinesi servisi, kurutma makinesi servisi, derin dondurucu servisi gibi birçok hizmetimiz ile tanışabilmek için 0850 532 3707  nolu numaramızı arayarak en yakın mobil ekibimizi, sizlere yönlendirebileceğiz ve sizlere hızlı bir şekilde hizmet sağlanacaktır. Avcılar Arçelik servisi olarak şubemiz içerisinde eğitimlere oldukça büyük önem verildiği için müşteri memnuniyeti açısından çok büyük bir artıya sahibiz.

Çünkü sizlerin mağduriyetini en aza indirmek için teknik ekibimizin eğitim düzeyini sürekli kontrol ediyor ve gelişen teknoloji çerçevesinde eksik kaldıkları noktaları tamamlayarak en profesyonel ekibi oluşturmaya çalışıyoruz. Bazı firmalarda yaşanan sorunların yaşanmaması için Avcılar Arçelik servisi olarak ne kadar başarılı olduğumuzu anlamanız için sizlere profesyonel hizmette son nokta olmaya aday olduğumuzu söylememiz gerekiyor.

İstanbul genelinde her ilçeye ve semtlere bu hizmeti sağlamamız ile birlikte büyük bir alan da hizmet vermeye çalıştığımızı kolayca anlayabilirsiniz.

TEKNİK SERVİS OLARAK SUNDUĞUMUZ HİZMETLER

arcelik-camasir-makinesi

AVCILAR ARÇELİK ÇAMAŞIR MAKİNESİ TAMİRİ VE SERVİSİ

arcelik-bulasik-makinesi

AVCILAR ARÇELİK BULAŞIK MAKİNESİ TAMİRİ VE SERVİSİ

arcelik-buzdolabi

AVCILAR ARÇELİK BUZDOLABI TAMİRİ VE SERVİSİ

arcelik-derin-dondurucu

AVCILAR ARÇELİK DERİN DONDURUCU TEKNİK SERVİS HİZMETİ

arcelik-kurutma-makinesi

AVCILAR ARÇELİK KURUTMA MAKİNESİ TAMİRİ VE SERVİSİ

arcelik-klima

AVCILAR ARÇELİK KLİMA TAMİRİ VE SERVİSİ