Profesyonel Ekip Güçlü Teknik Kadro
7/24 Çağrı Merkezi 7/24 Çağrı Hizmeti
08:00 - 22:00 Çalışma Saatlerimiz
BİZE ULAŞIN 0850 532 37 07

Bahçelievler Arçelik Servisi

Bahçelievler Arçelik Teknik Servisi İçin Tek Numaramız

TIKLAYIN ARAYIN 0850 532 37 07

( 7/24 Çağrı Merkezi )
  Bahçelievler’deki Diğer Arçelik Servis Bölgelerimiz

 

Bahçelievler Mahallesi

 

Yenibosna Merkez Mahallesi

 

Soğanlı Mahallesi

 

Kocasinan Merkez Mahallesi

 

Fevziçakmak Mahallesi

 

Cumhuriyet Mahallesi

 

Zafer Mahallesi

 

Şirinevler Mahallesi

 

Siyavuşpaşa Mahallesi

 

Hürriyet Mahallesi

 

Çobançeşme Mahallesi

Bahçelievler Arçelik Servisi

 

Firmamızın son yıllarda izlemiş olduğu müşteri memnuniyeti politikası sayesinde teknik servis hizmetimizde büyük bir profesyonelleşme olmuş ve mobil ekipleriyle sizlere en hızlı şekilde ulaşıp arızalı ürünlerinizi garantili şekilde onarmayı hedeflemiştir.

İl çapında profesyonel hizmetleriyle firmaların nasıl yenilikler yapılacağı konusunda bir şeyler öğrenmesi gerektiğini belli eden firmamız sizlerin de desteğiyle günümüze kadar gelmeyi başarabilmiştir. İstanbul’da müşteri memnuniyetini yüksek oranlarda sağlamayı başaran Bahçelievler Arçelik servisi başarının anahtarını teknik servis sayılarını arttırarak yakalamış bulunmaktadır. Özellikle İstanbul’da Bahçelievler gibi büyük muhitler de yapılan bu sistematik hareket ile birlikte bir gün içerisinde müşterilerine hizmet verilmesi amaçlanmıştır.

Arçelik Servis Bahçelievler  bölgesi ve yakın semtlerde hizmet verdiğini söylememiz gerekiyor. Firma olarak sizlerin bu hizmetlerimizden faydalanabilmesi için teknik servis sayımızı her geçen gün arttırmaktayız. Bahçelievler Arçelik servisi olarak sizlere teknik destek hizmeti sağlıyoruz. Bu hizmetler; Arçelik ürünlerinizin arıza, bakım ve onarım gibi işlemleri içerisine almaktadır.

Bahçelievler Arçelik servisi olarak bulaşık makinesi kurulumu ve tamiri. buzdolabı tamiri ve kurulumu, çamaşır makinesi kurulumu ve tamiri gibi çeşitli hizmetlerimizden faydalanabilmeniz için. sizleri en yakın noktaya hizmet verdirmeye yönlendiren 0850 532 37 07 alan nolu servisimizi arayarak teknik arıza kayıtlarınızı ve tamir işlemlerinizi ayarlayabilirsiniz. Bu sayede sizlerin tek tek internet üzerinden veya dışarıda dolaşarak en yakın bayiliği bulma derdinizden kurtaran bu yöntem ile hem zamandan hem de paranızdan tasarruf etmiş olursunuz. İletişime geçerken sizler için güvenlik olarak konuşmalar kalite standartları gereği kayıt altına alınmaktadır.

TEKNİK SERVİS OLARAK SUNDUĞUMUZ HİZMETLER

arcelik-camasir-makinesi

BAHÇELİEVLER ARÇELİK ÇAMAŞIR MAKİNESİ TAMİRİ VE SERVİSİ

arcelik-bulasik-makinesi

BAHÇELİEVLER ARÇELİK BULAŞIK MAKİNESİ TAMİRİ VE SERVİSİ

arcelik-buzdolabi

BAHÇELİEVLER ARÇELİK BUZDOLABI TAMİRİ VE SERVİSİ

arcelik-derin-dondurucu

BAHÇELİEVLER ARÇELİK DERİN DONDURUCU TEKNİK SERVİS HİZMETİ

arcelik-kurutma-makinesi

BAHÇELİEVLER ARÇELİK KURUTMA MAKİNESİ TAMİRİ VE SERVİSİ

arcelik-klima

BAHÇELİEVLER ARÇELİK KLİMA TAMİRİ VE SERVİSİ