Profesyonel Ekip Güçlü Teknik Kadro
7/24 Çağrı Merkezi 7/24 Çağrı Hizmeti
08:00 - 22:00 Çalışma Saatlerimiz
BİZE ULAŞIN 0850 532 37 07

Başakşehir Arçelik Servisi

Başakşehir Arçelik Teknik Servisi İçin Tek Numaramız

TIKLAYIN ARAYIN 0850 532 37 07

( 7/24 Çağrı Merkezi )
  Başakşehir’deki Diğer Arçelik Servis Bölgelerimiz

 

Altınşehir Mahallesi

» Arçelik Servisi

 

Başakşehir Mahallesi

» Arçelik Servisi

 

Bahçeşehir 1. Kısım Mahallesi

» Arçelik Servisi

 

Şahintepe Mahallesi

» Arçelik Servisi

 

Güvercintepe Mahallesi

» Arçelik Servisi

 

Ziya Mahallesi

» Arçelik Servisi

 

Bahçeşehir 2. Kısım Mahallesi

» Arçelik Servisi

 

Kayabaşı Mahallesi

» Arçelik Servisi

 

Şamlar Mahallesi

» Arçelik Servisi

 

Başak Mahallesi

» Arçelik Servisi

Başakşehir Arçelik Servisi

 

İstanbul Başakşehir semti içerisinde Arçelik teknik servis hizmeti sağlamaktayız. Firmamız İstanbul içerisinde Başakşehir Arçelik servislerimizi şu bölgelerde sizlere sağlıyoruz;  Bahçeşehir 1.kısım, Bahçeşehir 2.kısım, Başakşehir mahallesi, Güvercintepe mahallesi, İkitelli, Başak mahallesi, Altınşehir, Kayabaşı mahallesi, Şahintepe mahallesi, Şamlar mahallesi, Ziya Gökalp mahallesi gibi bölgelerde sizlere teknik servis hizmeti sağlayan Başakşehir Arçelik servisi için 0850 532 37 07 nolu numarayı arayarak en yakın bölgede ki hizmeti kendiniz için sağlamış olursunuz.

Bu sayede zamandan tasarruf ederek ürününüzün bir an önce tamir edilmesini sağlamış olacaksınız. Numara üzerinden kolayca hizmet alabilmek için sorununuzu detaylı olarak görüşme yaptığınız yetkiliye dile getirmelisiniz. Durum neticesinde sizler için bir arıza kaydı oluşturulacaktır. En kısa zamanda bölgeniz içerisinde yer aldığınız teknik servis ekibi sizlere hizmet sağlayacaktır.

Başakşehir Arçelik servisi üzerinden sağlanan hizmetler ise şu şekildedir;  Arçelik çamaşır makinesi servisi, Arçelik bulaşık makinesi servisi, Arçelik buzdolabı servisi, Arçelik klima servisi, Arçelik kurutma makinesi servisi, Arçelik derin dondurucu servisi gibi teknik hizmetini sağladığımız bu hizmetimiz ile iletişim numarası üzerinden bizlere kolayca ulaşarak hizmetimizden faydalanabilirsiniz.  Bu sayede ürününüzün bakım ya da arıza kaydını bizler ile iletişime geçerek oluşturmanızda fayda var. Başka türlü firmaları denemeniz takdirinde ürününüzün garantisini bozmuş olacaksınız. Bu yüzden bizimle iletişime geçmenizde fayda olacaktır.

Nasıl arıza kaydı oluşturabilirim?

Başakşehir Arçelik servisi üzerinden arıza kaydı oluşturmak için 0850 532 37 07 numarayı aradığınız takdirde bizim sorumluluğumuzda olan bir bölge de yer alıyorsunuz. Aradığınız genel hat sizleri direk olarak bizlere yönlendirecektir. Öncelikle yapmanız gereken numarayı aradıktan sonra konuştuğunuz yetkili ile sorununuzu detaylı bir şekilde paylaşmak olmalıdır. Çünkü teknik destek ekibimiz oluşturulan arıza raporuna uygun olarak gerekli teçhizatları yanına alarak sizlere bir gün içerisinde hizmet vermeye çalışmaktadır. Aksi takdirde belirtmediğiniz bir arıza kaydında eğer ek bir ekipman lazım olursa hem sizlerin hem de bizlerin vakti boş yere gitmektedir. Bu yüzden ürünleriniz hakkında ki sorunları ciddi bir şekilde dile getirmenizde tam olarak ne olduğunu anlatmadığınızda büyük fayda göreceksiniz.

TEKNİK SERVİS OLARAK SUNDUĞUMUZ HİZMETLER

arcelik-camasir-makinesi

BAŞAKŞEHİR ARÇELİK ÇAMAŞIR MAKİNESİ TAMİRİ VE SERVİSİ

arcelik-bulasik-makinesi

BAŞAKŞEHİR ARÇELİK BULAŞIK MAKİNESİ TAMİRİ VE SERVİSİ

arcelik-buzdolabi

BAŞAKŞEHİR ARÇELİK BUZDOLABI TAMİRİ VE SERVİSİ

arcelik-derin-dondurucu

BAŞAKŞEHİR ARÇELİK DERİN DONDURUCU TEKNİK SERVİS HİZMETİ

arcelik-kurutma-makinesi

BAŞAKŞEHİR ARÇELİK KURUTMA MAKİNESİ TAMİRİ VE SERVİSİ

arcelik-klima

BAŞAKŞEHİR ARÇELİK KLİMA TAMİRİ VE SERVİSİ