Profesyonel Ekip Güçlü Teknik Kadro
7/24 Çağrı Merkezi 7/24 Çağrı Hizmeti
08:00 - 22:00 Çalışma Saatlerimiz
BİZE ULAŞIN 0850 532 37 07

Beylikdüzü Arçelik Servisi

Beylikdüzü Arçelik Teknik Servisi İçin Tek Numaramız

TIKLAYIN ARAYIN 0850 532 37 07

( 7/24 Çağrı Merkezi )
  Beylikdüzün’deki Diğer Arçelik Servis Bölgelerimiz

 

Adnan Kahveci Mahallesi

» Arçelik Servisi

 

Yakuplu Mahallesi

» Arçelik Servisi

 

Marmara Mahallesi

» Arçelik Servisi

 

Sahil Mahallesi

» Arçelik Servisi

 

Cumhuriyet Mahallesi

» Arçelik Servisi

 

Barış Mahallesi

» Arçelik Servisi

 

Büyükşehir Mahallesi

» Arçelik Servisi

 

Kavaklı Mahallesi

» Arçelik Servisi

 

Dereağzı Mahallesi

» Arçelik Servisi

 

Gürpınar Mahallesi

» Arçelik Servisi

Beylikdüzü Arçelik Servisi

 

Arçelik firmasının müşteri memnuniyeti ilkelerince geliştirmiş oldukları teknik servis hizmetlerinin büyük şehirler içerisinde adeta büyük bir hizmetin nasıl olacağının kanıtı olarak saymak mümkün olacaktır. İstanbul ili içerisinde genel olarak bir firma profillerine bakacak olursanız. Arçelik firmasının ne denli büyük bir yatırıma sahip olduğunu görebilirisiniz.

İstanbul içerisinde yer alan teknik servisler içerisinde önemli bir yere sahip olan Beylikdüzü Arçelik servisinden hizmet alabilmek için teknik servisin bulunduğu bölge içerisinde yer alıyor olmanız gerekiyor. Özel olarak teknik servis ile iletişime geçerseniz. Gerekli hizmet teknik servis tarafından alınan kararca sağlanabilinir. Eğer sizler de profesyonel hizmet almak istiyorsanız bizlere 0850 532 37 07 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Firmamızın yapmış olduğu bu yapılandırma ile birlikte İstanbul genelinde yüksek bir kitleye hitap etmeyi başardık. Beyaz eşyalarınızın bakımını yapmakta olan Beylikdüzü Arçelik servisi teknik ekibimiz ile sizlere haftanın her günü hizmet vermekteyiz. Bizlere ulaşım sağladığınız zamanlarda dikkatli bir şekilde karşınızda ki görevliyi dinlemenizi tavsiye ediyoruz.

Çünkü herhangi bir arıza kaydı veya detaylı bir tamir oluşturulacak ise sizleri duruma göre daha öncelikli sıralara yerleştirebiliyoruz. Bu yüzden bilgileri de verirken dikkatli olmanız gerekiyor. Arıza kayıtlarında özellikle yaşanan sorunlarda arıza raporunun boş bir şekilde teknik ekiplere gelmesi ile teknik ekiplerimiz aynı gün içerisinde sorununuzu çözmeyi hedeflediği için başarısız olabiliyor. Ancak sizlerin doğru bir şekilde isteklerinizi iletmeniz durumunda teknik ekiplerimizin başarı oranları 1 gün içerisinde hizmet vermeye dayalıdır.

Eğitim her şeydir!

Teknik destek ekibimize bizler güveniyoruz. Bu sayede sizlerin ürünlerinizi de işe hakim olmayan bireylerin ellerine bırakmıyoruz. Sizleri mağdur etmemek için firmamızın büyük bir platformda rekabet göstermesinden dolayı tam donanımlı eleman yetiştirmek için çok uğraşıyoruz.

TEKNİK SERVİS OLARAK SUNDUĞUMUZ HİZMETLER

arcelik-camasir-makinesi

BEYLİKDÜZÜ ARÇELİK ÇAMAŞIR MAKİNESİ TAMİRİ VE SERVİSİ

arcelik-bulasik-makinesi

BEYLİKDÜZÜ ARÇELİK BULAŞIK MAKİNESİ TAMİRİ VE SERVİSİ

arcelik-buzdolabi

BEYLİKDÜZÜ ARÇELİK BUZDOLABI TAMİRİ VE SERVİSİ

arcelik-derin-dondurucu

BEYLİKDÜZÜ ARÇELİK DERİN DONDURUCU TEKNİK SERVİS HİZMETİ

arcelik-kurutma-makinesi

BEYLİKDÜZÜ ARÇELİK KURUTMA MAKİNESİ TAMİRİ VE SERVİSİ

arcelik-klima

BEYLİKDÜZÜ ARÇELİK KLİMA TAMİRİ VE SERVİSİ