Profesyonel Ekip Güçlü Teknik Kadro
7/24 Çağrı Merkezi 7/24 Çağrı Hizmeti
08:00 - 22:00 Çalışma Saatlerimiz
BİZE ULAŞIN 0850 532 37 07

Güngören Arçelik Servisi

Güngören Arçelik Teknik Servisi İçin Tek Numaramız

TIKLAYIN ARAYIN 0850 532 37 07

( 7/24 Çağrı Merkezi )
  Güngören’deki Diğer Arçelik Servis Bölgelerimiz

 

Güneştepe Mahallesi

» Arçelik Servisi

 

Akıncılar Mahallesi

» Arçelik Servisi

 

Merter

» Arçelik Servisi

 

Gençosman Mahallesi

» Arçelik Servisi

 

Mareşal Çakmak Mahallesi

» Arçelik Servisi

 

Güven Mahallesi

» Arçelik Servisi

 

Haznedar Mahallesi

» Arçelik Servisi

 

Sanayi Mahallesi

» Arçelik Servisi

 

Tozkoparan Mahallesi

» Arçelik Servisi

 

Merkez Mahallesi

» Arçelik Servisi

Güngören Arçelik Servisi

 

Dünyaca tanınmış bir marka olan Arçelik firmasının İstanbul’daki en profesyonel servisi olan Güngören Arçelik servisi teknik ekibimiz teknoloji ve tecrübe gibi iki önemli kriteri tek bünyede bulunduran özel kişilerden oluşmakta ve son teknoloji ürünü ekipmanları deneyimle birleştirerek size en kesin ve hızlı çözümü sunmaktadırlar.

İstanbul ili içerisinde büyük bir yatırım yapan firmamız neredeyse her semtte ve ilçede olmasından dolayı İstanbul içerisinde gerçekten büyük bir kitleye hitap etmeyi başarabilmiştir. Genel teknik arıza kaydı oluşturabilmek için sizlere en yakın şubeden hizmet sağlayacak olan 0850 532 37 07 telefon numaramız üzerinden bizler ile iletişime geçebilirsiniz. Bu sayede sizlere teknik servisimiz hakkında bilgi veren ve yaşanan sorunlara anlık gün içerisinde çözümler üretmeye çalışan genel teknik servis hattımızla tanışma fırsatını bulmuş olmanızı sağlıyoruz. Bu erişim vasıtasıyla Arçelik ürünlerinin hepsinde yaşanan arızaları bizlere iletebiliyorsunuz.

Örnek vermek gerekirse Güngören’de yaşayan bir bireysiniz ve Arçelik markalı bir bulaşık makineniz arıza yaptı veya yeni bir Arçelik markalı ürün aldınız. İşte bu gibi durumlarda bizlerle iletişime geçebiliyorsunuz. Teknik servisimiz bölge içerisinde olduğu için sizlere en hızlı, güvenilir ve profesyonel hizmet tarafımızca sizler için sağlanıyor. Eğer aldığınız hizmetten memnun kalmazsanız ki böyle bir şeyin olmayacağını düşünmekteyiz.

Bizleri teknik servisimiz tarafından oluşan rahatsızlıktan dolayı şikayette edebilmektesiniz. Güngören Arçelik servisi sizlerin 7/24 profesyonel bir hizmetle karşı karşıya olması için bu teknik ekipleri gerçekten son model teknolojik bilgiler ile donatmaktadır. Bu sayede sizlerin herhangi bir şekilde mağduriyetinin ve bilgisiz kimseler tarafından ürünlerinizin tamir edilmesinin önüne geçilmiştir. Güngören Arçelik servisi derki; Eğitim her şeyden önce gelir.

TEKNİK SERVİS OLARAK SUNDUĞUMUZ HİZMETLER

arcelik-camasir-makinesi

GÜNGÖREN ARÇELİK ÇAMAŞIR MAKİNESİ TAMİRİ VE SERVİSİ

arcelik-bulasik-makinesi

GÜNGÖREN ARÇELİK BULAŞIK MAKİNESİ TAMİRİ VE SERVİSİ

arcelik-buzdolabi

GÜNGÖREN ARÇELİK BUZDOLABI TAMİRİ VE SERVİSİ

arcelik-derin-dondurucu

GÜNGÖREN ARÇELİK DERİN DONDURUCU TEKNİK SERVİS HİZMETİ

arcelik-kurutma-makinesi

GÜNGÖREN ARÇELİK KURUTMA MAKİNESİ TAMİRİ VE SERVİSİ

arcelik-klima

GÜNGÖREN ARÇELİK KLİMA TAMİRİ VE SERVİSİ