ARÇELİK ÇAMAŞIR MAKİNESİ TEKNİK SERVİS HİZMETİ

arcelik-camasir-makinesi-ust

Arçelik Çamaşır Makinesi Servisi

Uzun yıllardır kaliteli teknik servis anlayışı ve uygun fiyatlarıyla müşterilerinin 1 numaralı tercihi olan İstanbul Arçelik Çamaşır Makinesi servisi İstanbul’un tüm ilçelerinde uzman, profesyonel ve eğitimli ekibiyle Teknik servisi hizmeti vermektedir.

Sahip olduğunuz Arçelik Çamaşır Makinesi için ihtiyaçlarınız doğrultusunda güvenlik prensibinden ödün vermeden hizmet veren Arçelik Çamaşır Makinesi servisi; tamir, bakım, arıza ile ilgili profesyonel çözümler üretirken, çamaşır makineniniz uzun ömürlü olmasını sağlıyor. Tamir işleminde kalıcı çözümler üretecek şekilde gerçekleştirerek ömürlük kullanımlarınıza katkıda bulunuyor. Servis Assist Arçelik servisi ekibimizden merak ettiğiniz her türlü konu hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

İstanbul Arçelik Çamaşır Makinesi servisi olarak müşteri memnuniyetini ilk sırada tutuyoruz. Hizmet ve teknik servis anlayışımızla siz değerli müşterilerimize her zaman kaliteli çözümler sunuyoruz. Çağrı Merkezimiz vasıtasıyla bizlere her an ulaşabilir uzman Arçelik servisi personelimizden kısa sürede destek alabilirsiniz. Arçelik yedek parça ve servisi konusunda profesyonel ve eğitimli teknik ekibimize servis alacağınız hizmet hakkında istediğiniz soruları sorabilirsiniz. Personelimiz her gün onlarca müşterinin servis talebine hızlı ve özenli bir şekilde yanıt vermektedir.

Servis, bakım, tamir ve kontrol hizmetlerinde sorunlar belirlenerek sizden servis onayı alınır. Daha sonra arıza giderilir ve ihtiyaç duyulursa parça değişimi yapılır. Servis sırasında makinenizin parçalarından herhangi birinin değişmesi durumunda mutlaka orijinal Arçelik yedek parçası kullanılır ve değişen parça size teslim edilir. Arıza ve sorunlarınıza hızlı bir şekilde çözüm bulunur. Kaliteli hizmet ve orijinal Arçelik yedek parçalarıyla teknik servis hizmetini sorunsuz bir şekilde almış olursunuz.

Kredi kartı ile kapıda ödeme sunan firmamız sizlere en pratik çözümler sunma aşamasında en üst seviyededir. Evinizden çıkmadan bir tuşla cihaz arızalarınızı ışık hızında giderebilirsiniz.

Arçelik Çamaşır Makinesi arızalarınız için Çağrı Merkezimizi 7/24 arayabilir, dilerseniz Whatsapp üzerinden beyaz eşya şikayetlerinizi dile getirebilirsiniz. Sizlere en hızlı ve kaliteli şekilde hizmet vermek için her türlü iletişim araçlarını kullanarak bizlere çabucak ulaşmanızı ve sıkıntılarınızın çözülmesini günlere değil, saatlere düşürerek yanınızda olmaya çalışıyoruz.

arçelik teknik servis
arcelik-camasir-makinesi

Çamaşır makinesi ürününüzle ilgili yardıma mı ihtiyacınız var ?

7/24 Ulaşabileceğiniz Çağrı Merkezi