ARÇELİK DERİN DONDURUCU TEKNİK SERVİS HİZMETİ

arcelik-derin-dondurucu-teknik-servisi

Arçelik Derin Dondurucu Teknik Servisi

Derin dondurucular , ev hanımlarının vazgeçilmezi haline gelmiştir.  Yaptıkları yiyecekleri bozulmaması için derin dondurucuya atarlar ve sağlıklı bir şekilde korurlar. Fakat bazı durumlarda veya uzun zaman geçen derin dondurucularda , sağlıklı koruma özelliği kendini yitirmektedir. Bu durumlarda en yakın derin dondurucu servisi ne başvurarak tekrar eski haline getirip, yiyeceklerinizi sağlıklı bir şekilde koruyabilirsiniz.  Servisimizin müşteri hizmetleri  7/24 hizmet vererek, ihtiyacınız olan bütün durumlarda size yardımcı olmaktadır.  Herhangi bir yerde kullandığınız derin dondurucularda gerçekleşen arızalarda,bakımlarda veya değişik durumlarda sizin telefonunuzu bekleyen arçelik görevlileri , güler yüzlü ve hızlı bir şekilde sorununuzu düzeltmektedir. Arçelik İstanbul servisleri  , sizi telefon ile ulaşarak sorununuzu anlarlar ve sizlere belirli yerleri kontrol etmenizi söylerler. Gerekli bilgileri aldıktan sonra gerekli malzemeler ile bildirdiğiniz yere gelerek, sorununuzu kısa sürede çözerek rahatlamanızı sağlar.

Bazen bu sorunlar, teknik servis gerektirmeyen ve bir dokunuşla halledilebilir. Bunun için size aşağıda yazmış olduğum  sorun yaşanacak yerleri incelemeniz.

İlk olarak elektrik ile ilgili hatalar olabiliyor. Bu hatalar, prizde temassızlık olup elektriğin akıcılığını bozuyor. Bu bozukluk bazen elektriğin tam gitmemesini ve derin dondurucunun gerektirdiği gücü sağlayamamasına yol açabilir. Eğer elinizden geliyorsa derin dondurucunun fişini başka bir yere takın. Sorun çözülmez ise teknik servisimiz gelince zaten sorunu çözmektedir.

Derin dondurucunuz suya maruz kaldıysa ve bu su devrelere değdiyse; derin dondurucuyu kapatın ve otuz dakika bekleyin. Tekrar açın ve sorun çözülmez ise teknik servisimiz gelip sorunu düzeltecektir.

En çok yaşanan durumları sizlere yukarıda verdim. Bunlardan birisi var ise mutlaka sorununuzu kendiniz çözebilirsiniz fakat bunu yapmanız bazen ileride başka bir sorunla karşı karşıya kalmanıza sebep oluyor. Fakat derin dondurucu teknik servislerini çağırdığınız taktirde, sorununuzu çözerler ve ileride yaşayabileceğiniz sorunları da ortadan kaldırırlar. Bu sayede derin dondurucunuza kavuşabilirsiniz. Derin dondurucularınız var ise yılda bir kez veya duruma göre bakım yaptırmanızı öneririz. Aksi taktirde ileriki bir zamanda daha büyük sorunlar ile karşılaşabilirsiniz.

Kredi kartı ile kapıda ödeme sunan firmamız sizlere en pratik çözümler sunma aşamasında en üst seviyededir. Evinizden çıkmadan bir tuşla cihaz arızalarınızı ışık hızında giderebilirsiniz.

Arçelik Çamaşır Makinesi arızalarınız için Çağrı Merkezimizi 7/24 arayabilir, dilerseniz Whatsapp üzerinden beyaz eşya şikayetlerinizi dile getirebilirsiniz. Sizlere en hızlı ve kaliteli şekilde hizmet vermek için her türlü iletişim araçlarını kullanarak bizlere çabucak ulaşmanızı ve sıkıntılarınızın çözülmesini günlere değil, saatlere düşürerek yanınızda olmaya çalışıyoruz.

arçelik teknik servis
arcelik-derin-dondurucu

Derin Dondurucu ürününüzle ilgili yardıma mı ihtiyacınız var ?

7/24 Ulaşabileceğiniz Çağrı Merkezi