ARÇELİK KLİMA TEKNİK SERVİS HİZMETİ

arcelik-klima-teknik-servisi

Klima Bakım ve Tamiri

Bizi hem yaz sıcağından hem de kışın dondurucu soğuğundan koruyan, özellikle evlerde ve ofislerde konfor sağlayan klimaların periyodik olarak bakımlarını yapmak klimanın daha uzun süreli kullanılabilmesi için büyük önem arz eder.

Ancak klima bakımı ne zaman yapılmalı ve klima bakımı kimlere emanet edilmelidir? Bir çok ofis veya evde klima kullananlar klima bakımlarını geciktiriyor ya da boşveriyor olsa da gerçekte klimaların daha sağlıklı olarak kullanılabilmesi ve fonksiyonları yitirmemesi açısından klima bakım dönemine ve bakımın yaptırılacağı kişi ya da servislere önem verilmelidir.

Klima bakımları işin uzmanı ve sertifikalı teknik servis elemanları tarafından gerçekleştirilen işlerdir. Bakım ve onarımlar sırasında klimanızın tüm değerleri kontrol edilmekte, iç ve dış temizliği yapılmaktadır. Bakımların ne zaman ve ne sıklıkla yapılacağı da çok önemlidir. Kışın ortasında ya da yazın ortasında bakım yaptırmanızın herhangi bir faydasını görebilmeniz mümkün değildir. Ayrıca bakım nedeniyle tam gerekli olduğu zamanda klimanızı kullanamayacak olmanız da iyi değildir. Klima bakımları yılda iki kez yaz ve kış aylarına girmeden hemen önce yaptırılmalı ve bu mevsimlere hazır hale getirilmelidir. Sebebi ise bu mevsimlerde kullanım artmaktadır. Bu yüzden iyi bir bakımdan ve arızası varsa onarımdan geçirilmek zorundadır.

Arçelik klima bakımı zamanlarını unutabilirim diyorsanız çalıştığınız servisten bakım zamanı hatırlatma hizmeti talebinde bulunabilirsiniz.

Klimanızın bakım ve onarım zamanı geldiğinde bakım yaptırmamanız ve klimanızı yoğun olarak kullanılacak mevsimlerde kullanmaya devam etmeniz ilerleyen süreçte tamiri zor ve masraflı arızalara sebep olabilir. En önemlisi ise bu arızalar nedeniyle klimanızın orjinal parçalarında ve bileşenlerinde sorun yaşamamanız nedeniyle bu durumu göz ardı etmemelisiniz. Çünkü klima ve diğer beyaz eşyalara uygun orjinal parçalar oldukça pahalı olabilmekte ve montaj masrafı doğurabilmektedir.

Kredi kartı ile kapıda ödeme sunan firmamız sizlere en pratik çözümler sunma aşamasında en üst seviyededir. Evinizden çıkmadan bir tuşla cihaz arızalarınızı ışık hızında giderebilirsiniz.

Arçelik Çamaşır Makinesi arızalarınız için Çağrı Merkezimizi 7/24 arayabilir, dilerseniz Whatsapp üzerinden beyaz eşya şikayetlerinizi dile getirebilirsiniz. Sizlere en hızlı ve kaliteli şekilde hizmet vermek için her türlü iletişim araçlarını kullanarak bizlere çabucak ulaşmanızı ve sıkıntılarınızın çözülmesini günlere değil, saatlere düşürerek yanınızda olmaya çalışıyoruz.

arçelik teknik servis
arcelik-klima

Klima ürününüzle ilgili yardıma mı ihtiyacınız var ?

7/24 Ulaşabileceğiniz Çağrı Merkezi