Profesyonel Ekip Güçlü Teknik Kadro
7/24 Çağrı Merkezi 7/24 Çağrı Hizmeti
08:00 - 22:00 Çalışma Saatlerimiz
BİZE ULAŞIN 0850 532 37 07

Kurumsal

Servis Assist olarak İstanbul’un tüm ilçelerinde Arçelik Servisi hizmeti vermekteyiz. Her sene firma çalışma prensibimizi yükseltip, verdiğimiz kaliteli hizmetlerimiz ile müşterilerimizin takdirlerini toplayarak sektörde büyümeye devam etmekteyiz. Firmamız sanayi devriminden bu yana gelişen teknolojinin beyaz eşya koluna teknik servis hizmeti sağlamaktadır. Hayatımızı uzun senelerden beri kolaylaştıran beyaz eşyalarımız, bugün sektörde teknoloji kavramını benimseyerek müşteri ihtiyaçlarına cevap vermeyi sürdürür.

İstanbul Arçelik Servisi, İstanbul’un tüm ilçelerine servis hizmeti sağlayan kurumsal bir firmadır. Arçelik beyaz eşya bakım onarım, arıza tespiti gibi işlemleri sürdüren İstanbul Arçelik Servisi bugün alanında uzman güler yüzlü ekibi ile siz değerli müşterilerimize profesyonel çalışmalarını sürdürmekte ve sunduğu hizmetler ile misyon ve vizyonları yolunda adım adım ilerlemektedir. Kurulduğu günden beri inovasyonlar ile gelişimine devam eden firmamız, her geçen gün siz değerli müşterilerimizin katkılarıyla büyümekte ve “günlük servis kapasitesini önemli ölçüde” arttırarak gelişmektedir.

Bugün bu sektörde global çapta hizmet veren birçok marka olup global çaptada kullanılan beyaz eşya teknolojisi belkide insanlığın en çok cep telefonundan sonra tercih ettiği teknolojilerden biridir. Hepimizin evinde çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, klima, buzdolabı gibi ürünler var olup, teknolojik aksanları ile tüketici elektroniği olmaya devam etmektedir. Beyaz eşyalarımız gün gelir belirli arıza sebeplerinden ötürü siz değerli müşterilerimize teknik destek ihtiyacı ortaya çıkartabilir. İstanbul Arçelik Servisi bu kapsamda müşterilerimizin teknik destek sorunu gidermek amacı ile özel servis statüsünde hizmet vermektedir.

Her gün müşterilerimize daha çok avantaj sunmak için çalışıyoruz. Servis Assist firmamız bugün istatiksel olarak hedeflerine profesyonel şekilde yürümekte ve başarı çıtasını yükselterek sektörde adını kalıcı yapmaktadır. Son teknolojik cihazlar ile çamaşır makinelerinizi, bulaşık makinelerinizi, buzdolaplarınızı ve diğer ürün gruplarınızı onaran servisimiz periyodik olarak uzman elemanları ile servis kalitesini her geçen gün arttırmakta ve müşterilerine sunduğu hizmetler ile olumlu rağbetler toplamaktadır.

Arçelik Servis hizmetimizden faydalanmak için hemen bizi arayın. Size en hızlı Arçelik Servisi hizmetini sunmak için ekibimiz sürekli eğitimler alıyor, size hizmet vermek için uzman kadromuz sürekli çalışıyor. Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, klima, kurutma makinesi, derin dondurucu gibi beyaz eşyalarınız için Servis hizmeti sunuyoruz. Firmamız beyaz eşyalarınızın bakımı ve tamiri için profesyonel ekipmanlar kullanır. Arçelik Servisi hizmeti ciddi bir iştir. Uzmanlık gerektirir.

İstanbul’un tüm bölgelerinde size Arçelik beyaz eşya servisi hizmeti veriyoruz. Hizmetimiz yetkili servis hizmeti değildir. Fakat hizmet veren personelimiz servis hizmeti vermek için uzun süreler eğitim almış ve donanımlı personellerdir.

Servis Assist size hizmet vermek için 7/24 çalışıyor. Eğer sizde cihazınızın teknik desteğe ihtiyacı olduğunu düşünüyor ve servis talep etmek istiyorsanız çağrı merkezimiz olan 0850 532 37 07‘yi arayabilir kurumsal firmamızdan teknik destek talep ederek cihazınızdaki sorunu en kısa sürede İstanbul Arçelik Servisi uzman elemanları aracılığı ile giderebilirsiniz.

ARÇELİK BEYAZ EŞYA - KLİMA & KOMBİ TEKNİK SERVİSİ
ARÇELİK BEYAZ EŞYA - KLİMA & KOMBİ TEKNİK SERVİSİ

7 / 24 Destek & Randevu

0850 532 37 07